Правила вибору стільців та стола у вітальню або кухню

Будь-яку оселю не можна уявити без обідньої зони. Дехто облаштовує її на кухні, а дехто – у вітальні. Головним атрибутом обідньої зони виступають стіл і стільці. Ці зручні меблеві предмети дають можливість зібратися членам сім’ї й друзям за столом, та приємною розмовою. Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує якісні столи і стільці на будь-який смак.

Столи й стільці – частина інтер’єра

Обираючи стіл зі стільцями, багато хто звертає увагу на естетичну сторону й це не дивно, оскільки зовнішній вигляд обідньої зони має велике значення. Однак не треба забувати про практичність, надійність та комфорт. Адже людина сідає до столу, як мінімум, тричі на день, і процес приймання їжі має приносити задоволення. А якщо ми збираємось із друзями за святковим столом, тоді це триває декілька годин. Отже, стільці мають бути максимально зручними.

Обираючи стільці та стіл на кухню, краще звернути увагу на моделі, які вирізняються своєю якістю та вимагають легкий догляд. Дизайнери відмічають практичність стільців із металевим каркасом та сидінням, а також спинкою, виконаною зі шкіри або ж шкірозамінника. Якщо раптом якась їжа або напої потраплять на поверхню стільця, тоді досить легко все витерти вологою ганчіркою. Такого ж не зробиш зі стільцями з тканинною оббивкою.

Стіл та стільці мають бути виконані в одному стильовому рішенні. Краще обирати гарнітур. Сьогодні є моделі, що складаються зі столу та 4, 6 або 8 стільців. Все залежить від потреб людини, яка облаштовує обідню зону у своєму домі.

Матеріали виробництва

Традиційним матеріалом для виробництва будь-яких меблів виступає дерево. Дерев’яні моделі підійдуть до класичного інтер’єра. Вони виглядають елегантно, розкішно й статусно. Завдяки сучасним методам обробки виробники мають змогу створити неповторні шедеври. Столи з дерева можуть бути різної форми:

  • круглі;
  • квадратні;
  • овальні;
  • прямокутні.

Окрім дерева, для створення столів й стільців використовують пластик. Такі вироби вирізняються своєю легкістю й простим доглядом. Подібні меблі краще використовувати на дачі. Конструкція не є надійною, та й не можна відмітити естетичність пластикових меблів.

Прекрасним варіантом для сучасного інтер’єра є столи, виготовлені зі скла. Зазвичай використовують гартований матеріал, що не боїться жодних навантажень та має ударостійкі властивості.

Обираючи матеріал виробництва столу та стільців, слід взяти до уваги загальний дизайн. До класичного стилю не підійдуть металеві стільці, а масивні дерев’яні вироби будуть дико виглядати у мінімалістичному стилі.

У «Mebli CITY» Ви маєте можливість обрати стіл зі стільцями для свого помешкання. Готові комплекти зможуть створити затишну атмосферу на кухні чи у вітальні, забезпечивши людям належний рівень комфорту. У магазині представлені якісні меблі на будь-який гаманець.

 

Комментарии запрещены.